Agenda
Neijoarsreceptie SCVO zondag 4 januari 2026 vanaf 13:45
Café Bellevue
Vrijgezellendag Boerenbruidspaar zaterdag 17 januari 2026 vanaf 14:00
centrum Ossekoppenrijk
We Gaon Deur! zaterdag 17 januari 2026 vanaf 19:30
Lido
Klûnen zondag 25 januari 2026 vanaf 14:00
Centrum Ossekoppenrijk
50+ BAL zondag 1 februari 2026 vanaf 14:00
Het Ontmoet Centrum
Herdenking bij de Korenbeurs zaterdag 7 februari 2026 vanaf 14:11
Korenbeurs
Vossenjacht zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Centrum Ossekoppenrijk
R-OSS-ettenregen zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Café Bellevue
Ameezing Concert Carnavalesk zaterdag 7 februari 2026 vanaf 20:00
de Groene Engel
Sleuteloverdracht zondag 8 februari 2026 vanaf 10:00
Gemeentehuis
Meer agendapunten >
Terug donderdag, 12 nov 2009

Grootvorst Niek d’n urste en adjudant Jan-willem.

​Ik Niek de bont (52) ben trotste vader van drie zonen (Casper 20, Joris 17 en Matthijs 11) mijn vriendin Jose (51) is een echte oeteldonkse die van vroeger uit het carnaval al met de paplepel is ingegoten.
Ik ben geboren en getogen in Oss en al ruim 22 jaar werkzaam in de assurantiën.
Mijn hobby’s zijn muziek,voetbal en tennis.
En ik ben al ruim 27 jaar actief binnen P.C.V. de Krinkelkoppen onder andere als kapel lid, bestuurslid en lid van diverse commissies waaronder het kerstfestijn waar ik samen met mijn adjudant en andere commissieleden al meerdere jaren de organisatie van verzorg.
Adjudant jan-willem Kocken(36) is een geboren en getogen Ossenaar en woont samen met Anne Lourenssen (24).
Ik ben als afdelingsmanager grill werkzaam bij de meest complete supermarkt van Heesch, C1000 wiegmans
Mijn hobby’s zijn voetbal (bij het 10e elftal van Oss,20) en dieren.
Ik ben ruim 8 jaar lid van P.C.V. de Krinkelkoppen en de afgelopen jaren heb ik met veel plezier het voorzitterschap van onze jeugdcommissie bekleed en hebben we samen met een zeer gezellige commissie vele activiteiten voor de jeugd georganiseerd.
Vanaf dit jaar ben ik secretaris en voorzitter van de commissie kerstfestijn geworden.

Ons motto voor komend seizoen luid: 
Beter gek geproat als gek gedoan. 

Wij wensen alle carnavalsliefhebbers voor het komend seizoen veel plezier toe en hopen u te mogen verwelkomen in onze residentie aan de Oyenseweg. 
 
Niek d’n urste & adjudant Jan-willem