Agenda									
										
										Elf Elf Bal
										zaterdag  8 november 2025 vanaf 20:00
Het Lido
									Het Lido
										Proost op 11-11
										dinsdag 11 november 2025 vanaf 19:30
Café Belleve
									Café Belleve
										11-11 Bal / Onthulling 62ste Stadsprins Oss
										zaterdag 15 november 2025 vanaf 20:11
Groene Engel
									Groene Engel
										C A R N A V A L   2026
										vrijdag 13 februari 2026 vanaf 11:11
Ossekoppenrijk
									Ossekoppenrijk
										Jeugd Disco Carnaval
										zaterdag 14 februari 2026 vanaf 12:30
het Lido
									het Lido
										Olling LOss
										zaterdag 14 februari 2026 vanaf 20:00
Het Lido
									Het Lido
										Optochtparade
										zondag 15 februari 2026 vanaf 12:30
Het lido
									Het lido
										Mooi in de Wiek
										zondag 15 februari 2026 vanaf 20:00
Café de Wiek
									Café de Wiek
										Jeugd Carnaval
										maandag 16 februari 2026 vanaf 12:30
Het Lido
									Het Lido
										Après-Ski avond
										maandag 16 februari 2026 vanaf 20:00
Het Lido
								Meer agendapunten >							
						Het Lido
						Terug
						woensdag,  3 feb 2016
						
						
							
								
							
							Dinsdag 2 februari is bekend geworden dat er zondag 7 februari mogelijk windvlagen met windkracht 9 kunnen optreden. Daarom heeft de organisatie Stichting CarnavalsViering Oss, SCVO, enkele voorzorgsmaatregelen genomen. 
							
						
						
												
					
				Zaterdag bekend hoe laat Grootstedelijke Optocht start
Op het Ossekoppenplein zal een andere, dichte tent komen staan, met verwarming. 
Zondag:
Mogelijk start de Grootstedelijke Optocht van Oss een uur eerder, omdat de wind naarmate de avond nadert, steviger zal gaan waaien. Dat betekent 12.11 starten in plaats van 13.11 uur. Wanneer dit het geval is, zal SCVO via de online kanalen het juiste tijdstip bekend maken (scvo.nl en facebook.com/carnavalinoss). Dat kan nog tot zaterdagavond wijzigen. 
Voor het publiek is het een prachtige optocht om te komen bezoeken. De maatregelen zijn met name genomen in verband met de grootte van de wagens, niet omdat het voor het publiek minder aantrekkelijk zal zijn om langs de kant te staan. Bovendien wordt er later in de middag veel regen verwacht, dus het eerder starten van de Optocht is ook voor het publiek prettiger. Het tijdstip van de Prijsuitreiking verandert niet.
NB. De Jeugdoptocht op zaterdag zal om 13.11 uur (huidige vertrektijd) starten vanaf Heilig Hartkerk. Op zaterdag zal de wind naar verwachting nog niet zo sterk zijn. 

