Agenda
Neijoarsreceptie SCVO zondag 4 januari 2026 vanaf 13:45
Café Bellevue
Vrijgezellendag Boerenbruidspaar zaterdag 17 januari 2026 vanaf 14:00
centrum Ossekoppenrijk
We Gaon Deur! zaterdag 17 januari 2026 vanaf 19:30
Lido
Klûnen zondag 25 januari 2026 vanaf 14:00
Centrum Ossekoppenrijk
50+ BAL zondag 1 februari 2026 vanaf 14:00
Het Ontmoet Centrum
Herdenking bij de Korenbeurs zaterdag 7 februari 2026 vanaf 14:11
Korenbeurs
Vossenjacht zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Centrum Ossekoppenrijk
R-OSS-ettenregen zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Café Bellevue
Ameezing Concert Carnavalesk zaterdag 7 februari 2026 vanaf 20:00
de Groene Engel
Sleuteloverdracht zondag 8 februari 2026 vanaf 10:00
Gemeentehuis
Meer agendapunten >
Terug zondag, 18 jan 2009

Oscaris V onthuld als Jeugdgrootvorst bij de Raauw Ossekar

Zondagmiddag zijn in de Hille de nieuwe Jeugdgrootvorst van de Raauw Ossekar en zijn Adjudant bekend gemaakt. In de al vaak gebruikte ossenkar werden zij –nog onzichtbaar- binnengetrokken door de meisjes van de minidansgarde. De twee jongens die met het carnaval bij de jeugd voorop zullen gaan zijn Koen Roelands en Kevin Janssen. Koen is 11 jaar en zit samen met zijn vriend Kevin in groep 7 van de Polderhof.

Allebei zijn zij bij Scouting Ussen, wat hen zondagmiddag goed te pas kwam. Na hun onthulling werden zij namelijk toegesproken door de Jeugdelijke Hoogheden uit Oss en Berghem, Niek, Jeroen, Niels Lars en Naomi. Behalve met het oplossen van een moeilijke puzzel moesten zij hun kwaliteiten ook bewijzen door het knopen van twee driepoten. Dat ging hen beiden goed af dankzij hun scoutingervaring. Jeugdgrootvorst Koen heeft als hobby’s ook nog kaarten en goochelen, Kevin houdt ervan om met elektronica te knutselen.

Na de onthulling werd ook de eerste officiële CD van het Maaslands Carnavals Liedjes Festival uitgereikt aan Stadsprins Arno en Adjudant Edward. Hiermee is de CD verkoop gestart, waarbij erg gehoopt wordt op een uitverkochte editie.