Agenda
Neijoarsreceptie SCVO zondag 4 januari 2026 vanaf 13:45
Café Bellevue
Vrijgezellendag Boerenbruidspaar zaterdag 17 januari 2026 vanaf 14:00
centrum Ossekoppenrijk
We Gaon Deur! zaterdag 17 januari 2026 vanaf 19:30
Lido
Klûnen zondag 25 januari 2026 vanaf 14:00
Centrum Ossekoppenrijk
50+ BAL zondag 1 februari 2026 vanaf 14:00
Het Ontmoet Centrum
Herdenking bij de Korenbeurs zaterdag 7 februari 2026 vanaf 14:11
Korenbeurs
Vossenjacht zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Centrum Ossekoppenrijk
R-OSS-ettenregen zaterdag 7 februari 2026 vanaf 15:30
Café Bellevue
Ameezing Concert Carnavalesk zaterdag 7 februari 2026 vanaf 20:00
de Groene Engel
Sleuteloverdracht zondag 8 februari 2026 vanaf 10:00
Gemeentehuis
Meer agendapunten >
Terug woensdag, 4 jun 2014

Braziliaans Carnaval in Centrum Oss

​Dale Caña, dé samba percussieband uit Oss, organiseert op zondag 29 juni 2014 in samenwerking met het centrummanagement Oss een spetterend Samba percussie festival in het centrum van Oss. In de periode waarin het WK voetbal 2014 in Brazilië plaats vindt haalt Dale Caña de tropische sferen naar Oss!
Op deze zondagmiddag kunt u vanaf 13.00 uur genieten van spetterende optredens van Samba percussie bands uit binnen- en buitenland; zelfs uit Brazilië. Naast Samba percussie kunt u deze middag genieten van exotische danseressen, Capoeira en diverse verrassingen. 

Tijdens dit gratis festival treden naast het Osse Dale Caña, Animoso (Uit het Limburgse Hoensbroek), Caramba (Tilburg), Samba Palooza (zevenaar) en Sambanda (Boekel) op. De Braziliaanse showdansgroep Fruta Exotica uit Den Bosch zorgt voor tropische sferen met hun mooie kostuums en swingende danseressen. Daarnaast zal Oumar Doumathe ook een optreden en een percussieworkshop verzorgen.

En als klap op de exotische vuurpijl zal MCN uit Brazilië een prachtige show neerzetten. Zij zullen u meenemen in Braziliaanse Sambasferen met Capoeira, dans en percussie. Een Braziliaanse show om nooit meer te vergeten. En dat in Oss tijdens het WK-voetbal! Succes verzekerd dus. Kortom: houdt u van opzwepende Braziliaanse Sambapercussie, of wilt u hier nader kennis mee maken? Dan móet u er bij zijn. Het festival wat in het centrum van Oss plaats vindt is gratis!

Om 15.00 geeft Dale Cana een prachtige show op de heuvel samen met Fruta Exotica. 
Om 17.00 start de Grand finale op de heuvel met een spectaculaire show van MCN uit Brazilie.