Eerste Ossekoppenbier enthousiast ontvangen.
Geplaatst op Donderdag 10 februari 2011
Op een geanimeerde bijeenkomst op het bedrijf van Heineken Zuid Oost Nederland waren afgevaardigden van het Osse Carnaval aanwezig om het eerste Ossekoppen bier te proeven. Aan de algemene stemming te merken, slaagde de kwaliteit van het bier met Cum Laude. Het verdiende hetzelfde aantal sterren als de brouwer van het bier .
Bij die gelegenheid werd Henk van de Berg door directeur van Heineken Zuid Oost Nederland officieel benoemd tot ambassadeur van Heineken.
Deze verdienste heeft Henk niet alleen te danken aan zijn inzet voor het Osse Carnaval maar meer nog als Horeca man pur sang in Oss en verre regio.
Het Ossekoppenbier is te proeven bij een groot aantal Heineken horeca gelegenheden ,die Oss rijk is .